Dekoratyvinės juostos (Lamelės)

Sieninės lentjuostės yra puikus būdas pabrėžti bet kokio interjero charakterį. Dėl savo vertikalios formos jie optiškai padidina erdvę. Be to, jie turi teigiamą poveikį kambario akustikai dėl savo garso ir garso izoliacijos galimybių. Lamelėmis išklotos sienos vizualiai sušildo interjerą, priešingai nei kitos medžiagos, kurios buvo naudojamos apdailai. Grotelių montavimas reikalauja minimalių pastangų, tačiau efektas, kurį pasiekiame atlikę darbą, yra kvapą gniaužiantis

Aukščiausios kokybės lentjuostės yra puikus pasirinkimas bet kokio tipo kambariams. Jie puikiai įsilieja į šiuolaikinius susitarimus, sulaužydami pramonės ar Skandinavijos tendencijų sunkumą. Medis taip pat puikiai dera su klasikiniu interjeru, tuo pačiu pabrėždamas jo unikalumą.

Aukšta lamelių estetika reiškia, kad jie dažnai pasirenkami kaip sienų apdaila tokiuose kambariuose kaip svetainė ar miegamasis. Tačiau verta paminėti, kad stilinga išvaizda neatsiejama nuo funkcionalumo. Aukšta mūsų gaminių kokybė reiškia, kad juos galite naudoti ir apdailos namų patalpose. Lamelių dėka jūsų virtuvė ar vonios kambarys įgis nepaprastą dizainą!